mrava_logo

Naše postele sa vyznačujú najvyššou kvalitou a limitované edície aj nezameniteľným a jedinečným dizajnom luxusného nábytku. Na výrobu postelí používame tvrdé drevo, ktoré sa vyznačuje vysokou pevnosťou a veľkou trvácnosťou. V ponuke máme viacero typov postelí, ktoré je možné vyhotoviť v rôznych rozmeroch a farebných prevedeniach – moreniach. Osobitá štruktúra dreva robí z postele jedinečný kus nábytku. Vďaka rôznym odtieňom dreva bude konečný produkt pôsobiť veľmi nadčasovo a moderne.

mrava_postel DANTE

Brestové postele

Brestové postele vyrábame v limitovanej edícii v jedinečnom dizajne a originálnom spracovaní v hrúbke 40 mm. Brestové drevo je tvrdé, húževnaté s veľmi dobrými mechanickými vlastnosťami a trvanlivosťou min. 30 rokov. Farebná rozdielnosť v štruktúre dreva a nízky podiel brestového dreva v našich lesoch ho predurčuje na výrobu unikátneho luxusného nábytku v limitovaných sériach.

FOTO: posteľ DANTE

mrava_postel JANIS

Smrekové postele

Masívne smrekové postele rustikálneho vzhľadu sú vyrobené zo slovenského smreka v gaštanovom tóne. Vďaka neopakovateľnosti kresby dreva je každá doska exkluzívneho nábytku vždy originálnym a nenapodobiteľným unikátom. Postele z edície RUSTIK sa vyznačujú výraznou až hrubou textúrou dreva, malými aj veľkými vrastenými či vypadavými hrčami a otvorenými prasklinami.

FOTO: posteľ JANIS

Dubové postele

Postele z edície RUSTIK DUB sú vyrobené z kvalitného slovenského dubového dreva. Elegantný rám postelí s voľným priestorom v spodnej časti postele zabezpečí bezproblémový pohyb v jej okolí. Rustikálny interiérový dizajn vnesie do priestorov prirodzenú eleganciu s dotykom prírody a umožní
cítiť sa v nich pohodlne a útulne.

FOTO: posteľ ZOJA

mrava_postel CALVINA

Postele z jadrového buka

Voľba postelí z jadrového buka je múdrou investíciou, ktorá zaistí vaše pohodlie a spokojnosť. Drevo z jadrového buka sa vyznačujú svojou osobitou štruktúrou. Jadrový buk je vnútorná tmavšia časť bukového dreva s nižším obsahom vody, ktorá plní statickú funkciu. Svojou hustotou sa radí medzi ťažké drevá s vysokou odolnosťou. Vysoký obsah konzervačných látok zabezpečuje jadrovému buku oproti masívnemu bukovému drevu oveľa vyššiu trvanlivosť.

FOTO: posteľ CALVINA

mrava_postel VELIA

Postele z masívneho buka

Postele vyrábané z cinkovanej škárovky s vysokou kvalitou spracovania zaisťujú štandard, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Sú charakterizované ako masívne postele vyrábané lepením hranolkov (lamiel) v pozdĺžnej aj priečnej osi cinkovým spojom. Vďaka týmto spojom sú stabilnejšie a odolnejšie ako masívne drevo. Manželské postele z cinkovanej škárovky sa verne podobajú drevu v prírodnom stave a výhodou oproti masívnemu drevu v jednom kuse je aj cena, priestorová stálosť (nekrútia sa vplyvom vlhkosti a výkovom teplôt) a ekologickosť (využíva sa väčšia časť dreva).

FOTO: posteľ VELIA

mrava_postel KOMBI

Rozkladacie postele

Stabilné vysúvacie postele z kvalitného slovenského buka sú vytvorené pre náročných zákazníkov kladúcich dôraz na trvácnosť výrobkov a kvalitu spracovania. Univerzálne použitie ako sedačka s pohodlnými opierkami a vankúšmi s možnosťou výberu farby pohľadovej látky, plnohodnotné jednolôžko a dvojlôžko pre príležitostné spanie. Rozkladacie postele v čistom a jednoduchom dizajne s ekologickou povrchovou úpravou poskytujú priestranný úložný priestor pod celou posteľou.

FOTO: posteľ KOMBI

mrava_postel ELECTRA

Čalúnené postele

Do nášho portfólia pribudla najmodernejšia alternatíva manželských postelí, ktorá sa pri výbere zákazníkov v poslednom čase posúva do popredia. Luxusné ČALÚNENÉ POSTELE s celomasívnou drevenou konštrukciou rámu postele. Ich veľkou výhodu je široká škála farebných variácií, výber troch výškových variácií zadných čiel, výber farieb masívnych nožičiek a možnosť dokúpenia úložného priestoru, ktorý je ľahko domontovateľný k stávajúcej posteli.

Táto stránka využíva cookies pre zaistenie maximálnej funkčnosti.

Viac informácií