mrava_logo
triple natur mobil t12

Elektrické rošty

Elektrické rošty alebo polohovateľné motorové rošty ponúkame v širokej škále od štandardných až po exkluzívne. Sú ovládané pomocou káblového alebo bezkáblového ďiaľkového ovládania. Duálny motor zabezpečuje samostatné polohovanie časti pod hlavou a časti pod nohami. Sú vhodné pre kvalitné latexové a penové matrace.

FOTO: TRIPLE NATUR MOBIL T12

exclusive hn

Polohovateľné rošty

Podľa možnosti polohovania sa polohovateľné rošty delia do viacero skupín: H – polohovanie hlavovej časti, 2H – dvakrát zalomená hlavová polohovacia časť, HN – polohovanie hlavovej aj nožnej časti roštu. Tieto rošty sú predovšetkým vhodné pre latexové a penové matrace. Ponúkame viacero typov polohovateľných roštov v závislosti od počtu, šírky a druhu lamiel a typu púzdier.

FOTO: EXCLUSIVE HN

double bvp t6

Špeciálne rošty

Lamelové alebo latkové rošty, ktoré plnia špeciálne požiadavky, ako je zosilnený rám a hrubšie lamely pre zvýšenú nosnosť a možnosť lepšieho prístupu do úložného priestoru pomocou predného alebo bočného piestového výklopu.

FOTO: DOUBLE BVP T6

super silver t5

Pevné rošty

Táto rada obsahuje nepolohovateľné – pevné rošty. Pri niektorých lamelových roštoch je možnosť nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu. Tieto rošty sú vhodné pre pružinové, latexové a penové matrace.

FOTO: SUPER SILVER T5

masiv v rame 16l

Masívne rošty

Latkový rošt je základný typ nepolohovateľného roštu s masívnymi smrekovými alebo bukovými latkami pripevnenými na brezovom ráme. Pri použití masívneho roštu je zachovaná vzdušnosť matraca. Pevný rošt je vhodný pod pružinové, taštičkové alebo vysoké penové matrace.

FOTO: MASÍV V RÁME 16L

Tieto stránky využívajú cookies pre zaistenie funkčnosti a získanie štatistík návštevnosti.

Viac informácií