mrava_logo
triple natur mobil t12

Elektrické rošty

Elektrické rošty alebo polohovateľné motorové rošty ponúkame v širokej škále od štandardných až po exkluzívne. Sú ovládané pomocou káblového alebo bezkáblového ďiaľkového ovládania. Duálny motor zabezpečuje samostatné polohovanie časti pod hlavou a časti pod nohami. Sú vhodné pre kvalitné latexové a penové matrace.

FOTO: TRIPLE NATUR MOBIL T12

exclusive hn

Polohovateľné rošty

Podľa možnosti polohovania sa polohovateľné rošty delia do viacero skupín: H – polohovanie hlavovej časti, HN – polohovanie hlavovej aj nožnej časti roštu. Ponúkame viacero typov polohovateľných roštov v závislosti od počtu, šírky a druhu lamiel a typu púzdier. Tieto rošty sú predovšetkým vhodné pre ohybnejšie latexové a penové matrace.

FOTO: EXCLUSIVE HN

super silver t5

Nepolohovateľné rošty

Táto rada obsahuje nepolohovateľné – pevné rošty. Pri väčšine lamelových roštoch je možnosť nastavenie tvrdosti lamiel v strede roštu. Tieto rošty sú vhodné pre pružinové, latexové a penové matrace.

FOTO: SUPER SILVER T5

masiv v rame 16l

Masívne rošty

Latkový rošt je základný typ nepolohovateľného roštu s masívnymi smrekovými alebo bukovými latkami pripevnenými na brezovom ráme. Hlavnou prednosťou masívnych roštov je pevnosť, bezúdržbovosť a trvácnosť. Na postele s latkovými roštami väčšinou používame pružinové matrace, prípadne vysoké penové matrace.

FOTO: MASÍV V RÁME 16L

Táto stránka využíva cookies pre zaistenie maximálnej funkčnosti.

Viac informácií