mrava_logo

Náš príbeh

mrava_story_1

Naša firma

Spoločnosť MRAVA, s.r.o. založená v roku 2000 je popredným európskym výrobcom lamelových a latových roštov a masívnych postelí.

Viac než 20 rokov na trhu ponúkame kvalitné výrobky, vyvinuté podľa európskych trendov, so stále lepšími úžitkovými vlastnosťami pre zdravý spánok. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam Vám prinášame široký sortiment lamelových roštov a postelí vyrobených z nezávadných prírodných materiálov, v ktorom nájdete exkluzívne rošty a unikátne postele pre náročných zákazníkov, ale aj cenovo prijateľné produkty s rôznymi doplnkami pre menej náročných spotrebiteľov.

Keď hovorí príroda

mrava_postel ELBA_1_c Marek Hajkovsky

Naša vízia

“Našou víziou je byť popredným medzinárodným výrobcom nábytku, byť tvorcom inovatívnych výrobkov špičkovej kvality, spolupodieľať sa na ochrane životného prostredia – používaním nezávadných materiálov z obnoviteľných zdrojov a stať sa zamestnávateľom, kde je práca radosťou, nie potrebou.”

Toto vyhlásenie ovplyvňuje všetky naše činnosti od návrhu až po dodanie, ako aj kroky do budúcna. Inšpiruje nás a ženie vpred v poskytovaní tých najkvalitnejších výrobkov zo slovenských lesov, od miestnych dodávateľov avšak v svetovej kvalite.

Táto stránka využíva cookies pre zaistenie maximálnej funkčnosti.

Viac informácií